FinPremium

Finanční poradenství

Mějte všechny své finanční služby vyřešené na jednom místě a přesto nezávisle na značce finanční instituce. Nastavení individuálního finančního plánu, bezpečné investice, financování bydlení a pojištění osob i majetku. Zkrátka vše, co k životu ve finanční jistotě potřebujete.

Finanční plán

Vědět, k jakým finančním cílům v životě směřujete je to nejdůležitější. Jak vysokou chcete pobírat rentu? Co peníze pro děti? Předčasné splacení hypotéky? Každých 5 let nové auto? Společně nastavíme plán ke splnění Vašich finančních snů.

Nastavení finančních cílů
Zvolení investiční strategie
Mentoring v neklidných dobách
Finanční plán

Investice

Člověk většinu svého života pracuje, aby vydělal peníze. Co kdyby Vaše tvrdě vydělané peníze samy vydělávaly další peníze? Kdo neinvestuje, přichází o své peníze, protože jejich kupní síla se neustále snižuje.

ETF
Podílové fondy
Fondy kvalifikovaných investorů
Dluhopisy
Investice

Pojištění

Co když se něco stane s Vámi, nebo s Vaším majetkem? Společně nastavíme pojistnou ochranu dle odborných metodik a pojistné produkty budeme v čase náležitě aktualizovat. Už nebudete muset mít obavy o svůj příjem ani majetek.

Životní a úrazové pojištění
Majetkové pojištění
Pojištění odpovědnosti
Pojištění

Úvěry

Nové bydlení? Rekonstrukce? Podnikatelský úvěr? Někdy to bez úvěru zkrátka nejde a někdy je dokonce chytré si půjčit. Zařídíme pro Vás úvěr s nejnižší možnou nákladovostí.

Hypoteční úvěry
Úvěry ze stavebního spoření
Spotřebitelské úvěry
Podnikatelské úvěry
Úvěry

U nás získáte více...

U nás získáte více...
Jsme vždy dostupní
… a když zrovna nemůžeme zvednout telefon, tak Vám vždy zavoláme zpět.
U nás získáte více...
Vyřešení pojistné události
Pojistné události hlásíme za Vás a bojujeme za to, abyste vždy dostali maximální plnění.)
U nás získáte více...
Kompletní administrace
Vše vyřídíme za Vás, nemusíte proto komunikovat s finančními institucemi sami.

Jak probíhá spolupráce

První schůzka
Vzájemně se poznáme a zjistíme, zda jsme nakloněni budoucí spolupráci. Řekneme si, jaké máte potřeby a přání po finanční stránce, a jaké již dnes využíváte produkty a služby.
Tvorba finančního plánu
Připravíme pro Vás kompletní finanční plán včetně produktového řešení tak, aby bylo zaručeno splnění všech Vašich cílů a požadavků.
Dlouhodobý servis
Situace klientů se často mění a finanční trh se neustále vyvíjí, proto je třeba pravidelně upravovat finanční plán a aktualizovat finanční produkty. Garantujeme Vám osobní návštěvu alespoň 1x ročně.

Takto o nás mluví klienti

Manželia Kellerovi nam velmi pomohli pri nedavnej kupe nového domu. S rodinou sme sa stahovali z USA do ČR a nebyt nich, vlastne byvanie by sme určite nemali. Od čisto informačneho telefonátu, cez vybavenie hypotéky, hladanie a vyjednavanie co najlepsej ceny, až po konečné nastahovanie sa do noveho domu, boli s nami neúnavne v kontakte a vdaka nim, dá sa povedat, sme kupili dom počas nasho mesacneho cestovania po Californii :-)
Ich služby sa daju porovnat so službami na ktore sme boli zvyknuty zo života v zahraničí a určitě prekročili vsetky naše ocakavania. Mozeme iba odporucit.
Reference od Margoldová Lýdia
Margoldová Lýdia
Náhoda nám před pár lety postavila do cesty pana Kellera a my jsme té náhodě dodnes velmi vděční.
Konečně máme pořádek ve financích, pořádné pojistky, několika způsoby si spoříme na stáří, ale hlavně – kdykoli potřebujeme radu, ať už ohledně financí, investic, či pojistné události, stačí napsat, zavolat – prostě nic není problém!
Pan Keller nám ukázal, že to jde i jinak – líp!
Reference od Petr Vošický
Petr Vošický
Díky Markovi za skvělou analýzu mých produktů. Některé jsme zrušili, některé nové do portfolia přidali. Věřím, že se mi teď bude lépe usínat, protože to za mě vše pohlídá a když se objeví lepší produkt, dá mi vědět. O jednu starost v životě míň. Díky
Reference od Filip Rangel
Filip Rangel
S panem Kellerem jsme vyřešili pojištění auta, domácnosti, spoření na penzi a hlavně úrazové pojištění, díky kterému jsem již opakovaně čerpal pojistné plnění. Vřelý přístup, ochotné a rychlé jednání, jsem velice spokojen a mohu jen doporučit. Ušetřil jsem čas, starosti a hlavně i peníze.
Reference od Ladislav Vizvari
Ladislav Vizvari
Z našeho Instagramu
Top