FinPremium

Chceš se k nám přidat?

Jsme firma plná mladých, nadšených, finančních a realitních specialistů. Na trhu máme přes 14 let zkušeností. Naším cílem je doprovázet naše klienty na cestě za splněním jejich finančních cílů, ale staráme se i o zabezpečení jejich příjmů a majetku. Aktuálně hledáme nové parťáky, nadšence a kolegy, kteří se nebojí výzev a nadchnou se pro naše služby stejně jako my. I vy můžete dělat svou vysněnou práci!

Co nabízíme

Výdělek bez omezení
Výdělek bez omezení
U nás platí, že kolik zaseješ, tak tolik sklidíš. Při aktivním nasazení si u nás můžeš vydělat opravdu nadstandardní peníze.
Pracovní čas podle sebe
Pracovní čas podle sebe
Nebaví tě sedět od 8-17 v kanceláři? To chápeme, proto si u nás svůj pracovní den plánuješ podle sebe. (Do kanceláře je povinné jezdit pouze na naše firemní čtvrteční snídaně.)
Předání zkušeností
Předání zkušeností
Máme za sebou tisíce úspěšných obchodů a proto Ti můžeme předat naše zkušenosti. Poskytneme systém vzdělání a budeme Tě mentorovat, abys snadněji dosáhl svým cílů.

Chceš být součástí naší firmy?

Pokud jsme Ti sympatiční a umíš si představit svou budoucnost mezi námi, tak prosím vyplň krátký dotazník a svoje kontaktní údaje. A my se Ti ozveme.

    Top