FinPremiumHolky z realit

Reality

Zažijte realitní služby té opravdu nejvyšší úrovně. Profesionální videoprohlídky a fotky, propagace na sociálních sítích, virtuální 3D prohlídky, právní servis a bezpečný převod finančních prostředků. Co je pro nás standard, může být pro ostatní realitky problém.

Prodej nemovitosti

Díky nejmodernějším marketingovým nástrojům představíme světu Vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Točíme exkluzivní videa a využíváme reklamu na sociálních sítích. Prodáme proto Vaši nemovitost rychle a za nejvyšší možnou cenu.

Profesionální video a foto
Právní servis včetně advokátní úschovy
Nejmodernější makretingové nástroje
Prodej nemovitosti

Pronájem nemovitosti

Všichni zájemci musí splňovat námi stanovená kritéria, abychom se zaručili za jejich loajálnost a schopnost plnit své závazky vůči Vám. Připravíme pro Vás i nájemní smlouvu a další potřebné předávací protokoly.

Příprava nájemní smlouvy
Prověření zájemců
Zařízení pojištění pro nového nájemníka
Pronájem nemovitosti

Odhad tržní ceny

Vlastníte nebo jste zdědili nemovitost a zajímá Vás její tržní hodnota? Hrajete si s myšlenkou, že ji někdy v budoucnu budete chtít prodat? Umíme se přizpůsobit aktuálním změnám na trhu, ocenit co nejpřesněji Vaši nemovitost a poskytnout Vám další informace, které Vás zajímají.

Pro prodej nemovitosti
Pro dědické řízení
Odhad tržní ceny

Vyhledání nemovitosti

Hledáte své nové bydlení nebo investiční nemovitost? Nechcete ovšem ztrácet svůj čas a nebo se nemůžete fyzicky účastnit prohlídek? Nechte tyto starosti na nás. Přesně podle Vašeho zadání Vám najdeme to pravé ořechové.

Výběr dle stanovených kritérií
Absolvování prohlídek
Prověření stavu nemovitosti
Vyhledání nemovitosti

U nás získáte více...

U nás získáte více...
Bezproblémové financování
Náš tým hypotečních specialistů Vám vyřídí hypotéku na míru bez zbytečného čekání.
U nás získáte více...
Právní služby
Naši advokáti Vám připraví kupní nebo nájemní smlouvy a zajistí pro Vás bezpečnou úschovu peněz při převodu.
U nás získáte více...
Profesionální marketing
Videoprohlídky, 3D prohlídky, foto, dron, facebook, instagram, youtube - v tom všem jsme jako kovaní.

Jak probíhá spolupráce

Očekávání klienta
Každá nemovitost je jedinečná a má svůj příběh. Stejně tak jako Vy, její majitelé. Jako první se chceme vzájemně poznat a zjistit, jaká jsou Vaše očekávání. Jak moc spěcháte a jakou máte představu o ceně.
Nastavení prodejní strategie
Náš tým profesionálu dá hlavy dohromady a společně vymyslí, jak Vaši nemovitost co nejrychleji zpeněžit za co nejvíce peněz. V našich řadách jsou makléřky, finanční poradci, kameraman, designérka, fotograf a architekt.
Úspěšný obchod
Potom, co najdeme ideálního zájemce, bezpečně dotáhneme celý obchod do zdárného konce. Zajistíme vše od právního servisu, přes advokátní nebo bankovní úschovu, až po převod na katastru nemovitostí.

Aktuální nemovistosti v nabídce

Prodej stavebního pozemku 437 m²
Prodej | Za mosty, Praha - Hrdlořezy
11 349 000 Kč
Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej | Za mosty, Praha - Hrdlořezy
10 999 000 Kč

Takto o nás mluví klienti

Manželia Kellerovi nam velmi pomohli pri nedavnej kupe nového domu. S rodinou sme sa stahovali z USA do ČR a nebyt nich, vlastne byvanie by sme určite nemali. Od čisto informačneho telefonátu, cez vybavenie hypotéky, hladanie a vyjednavanie co najlepsej ceny, až po konečné nastahovanie sa do noveho domu, boli s nami neúnavne v kontakte a vdaka nim, dá sa povedat, sme kupili dom počas nasho mesacneho cestovania po Californii :-)
Ich služby sa daju porovnat so službami na ktore sme boli zvyknuty zo života v zahraničí a určitě prekročili vsetky naše ocakavania. Mozeme iba odporucit.
Reference od Margoldová Lýdia
Margoldová Lýdia
Moc děkuji za profesionální přístup, skvělá komunikace, perfektní propagace, naše nemovitost byla prodána za velmi krátkou chvili a to za vyšší cenu, než byla naše původní představa. Pani Linda Kellerová nám byla vždy k dispozici a vše šlo od začátku velmi rychle, nacenění nemovistosti, umístění banneru, byli jsme informováni o veškerých potencionálních zájemcích a velmi si vážíme osobního přístupu, nebyl problém se kdykoli spojit, paní Kellerová byla opravdu vždy na telefonu. Určitě bychom služby Finpremium využili znovu a budeme realitní kancelář doporučovat i všem známým.
Reference od Kristýna Manzli
Kristýna Manzli
Z našeho Instagramu
Top