FinPremium

Náš tým

Jsme tým profesionálů, které naplňuje a baví jejich práce. Kvalita a rozsah našich služeb je na takové úrovni, se kterou se setkáte málokde. I přesto se každý z nás neustále vzdělává a posouvá ve své specializaci tak, abychom pro klienty byli vždy těmi nejlepšími. Naše společnost se skládá z opravdových přátel a najdete u nás doslova rodinnou atmosféru. Schůzky s námi mohou být v obleku a kravatě u nás v kanceláři a stejně tak s Vámi dokážeme probrat Vaše životní témata ohledně financí a realit i v uvolněné atmosféře u Vás doma nebo kdekoli Vám to bude příjemné.

Nadstandardní služby
Nadstandardní služby
Vyřešíme za Vás veškerou administrativu, ale i komunikaci s institucemi. Zajedeme za Vás i na katastr nemovitostí nebo za Vás nahlásíme pojistnou událost.
Dlouhodobá spolupráce
Dlouhodobá spolupráce
Když se stanete našimi klienty, tak to bude partnerství na celý život. Ze zkušeností totiž víme, že s námi klienti zůstávají navždy.
Individuální přístup ke klientům
Individuální přístup ke klientům
Co klient, to vlastní osobnost a příběh. Proto každému nastavujeme naše služby zcela individuálně tak, abyste byli maximálně spokojeni.
Finpremium - tým
14 let
zkušeností
600+
spokojených zákazníků
6
profesionálů v týmu
Antonín Keller
Antonín Keller
Finanční poradce | Jednatel společnosti
Jsem velmi komunikativní a mám rád čísla, proto se své práci s radostí věnuji již 14 let. Mým cílem je, aby klienti chodili do důchodu díky svým finančním prostředkům a ne kvůli svému věku.
Marek Cimpl
Marek Cimpl
Finanční poradce
Dosažení finanční svobody by mělo být cílem každého z nás a je to určitě cílem každého z mých klientů. K tomu je potřeba dobrý finanční plán a správný směr. Cesta k finanční svobodě může však být opravdová džungle. Touto džunglí Vás rád provedu.
Linda Kellerová
Linda Kellerová
Realitní makléřka
Jsem spolehlivá a ráda plánuji, proto dokážu nastavit pro Vaši nemovitost tu nejlepší prodejní strategii a prodej se mnou pro Vás bude hračka.
Kateřina Hašlerová
Kateřina Hašlerová
Finanční poradkyně
Jsem velmi pečlivá a kladu důraz na detaily. Se mnou se tedy malého písma ve smlouvách již bát nemusíte, čtu jej za Vás.
Adéla Bartáková
Adéla Bartáková
Realitní makléřka
Každý úspěšný obchod je začátkem vzájemné spolupráce. Pro mě úspěšný prodej znamená, že se klient rád vrací nebo mé služby doporučuje svým známým či přátelům. Snažím se klientovi ukázat, že svoji nemovitost svěřil do těch správných rukou. Vždy bojuju za úspěšný prodej a vzájemnou důvěru.
Adam Žák
Adam Žák
Finanční poradce
Jsem přátelský a rád ve volném čase jezdím na okruzích na motorkách. Mám rád rychlost, důslednost a čísla. Proto za vás vše dotáhnu až do konce. Nic není lepší než spokojený klient.

Takto o nás mluví klienti

Manželia Kellerovi nam velmi pomohli pri nedavnej kupe nového domu. S rodinou sme sa stahovali z USA do ČR a nebyt nich, vlastne byvanie by sme určite nemali. Od čisto informačneho telefonátu, cez vybavenie hypotéky, hladanie a vyjednavanie co najlepsej ceny, až po konečné nastahovanie sa do noveho domu, boli s nami neúnavne v kontakte a vdaka nim, dá sa povedat, sme kupili dom počas nasho mesacneho cestovania po Californii :-)
Ich služby sa daju porovnat so službami na ktore sme boli zvyknuty zo života v zahraničí a určitě prekročili vsetky naše ocakavania. Mozeme iba odporucit.
Reference od Margoldová Lýdia
Margoldová Lýdia
Moc děkuji za profesionální přístup, skvělá komunikace, perfektní propagace, naše nemovitost byla prodána za velmi krátkou chvili a to za vyšší cenu, než byla naše původní představa. Pani Linda Kellerová nám byla vždy k dispozici a vše šlo od začátku velmi rychle, nacenění nemovistosti, umístění banneru, byli jsme informováni o veškerých potencionálních zájemcích a velmi si vážíme osobního přístupu, nebyl problém se kdykoli spojit, paní Kellerová byla opravdu vždy na telefonu. Určitě bychom služby Finpremium využili znovu a budeme realitní kancelář doporučovat i všem známým.
Reference od Kristýna Manzli
Kristýna Manzli
Náhoda nám před pár lety postavila do cesty pana Kellera a my jsme té náhodě dodnes velmi vděční.
Konečně máme pořádek ve financích, pořádné pojistky, několika způsoby si spoříme na stáří, ale hlavně – kdykoli potřebujeme radu, ať už ohledně financí, investic, či pojistné události, stačí napsat, zavolat – prostě nic není problém!
Pan Keller nám ukázal, že to jde i jinak – líp!
Reference od Petr Vošický
Petr Vošický
Díky Markovi za skvělou analýzu mých produktů. Některé jsme zrušili, některé nové do portfolia přidali. Věřím, že se mi teď bude lépe usínat, protože to za mě vše pohlídá a když se objeví lepší produkt, dá mi vědět. O jednu starost v životě míň. Díky
Reference od Filip Rangel
Filip Rangel
S panem Kellerem jsme vyřešili pojištění auta, domácnosti, spoření na penzi a hlavně úrazové pojištění, díky kterému jsem již opakovaně čerpal pojistné plnění. Vřelý přístup, ochotné a rychlé jednání, jsem velice spokojen a mohu jen doporučit. Ušetřil jsem čas, starosti a hlavně i peníze.
Reference od Ladislav Vizvari
Ladislav Vizvari
Top